Баланс скейтборд

Баланс скейтборд

Звільнивши 6,5 дюйми одне колесо бродять Hoverboard електричні баланс ScooterModel №: CS-501SColor: Blue1.DescriptionWith розвитку рази і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і

Відомості про продукт

Звільнивши 6,5 дюйми один бродять Hoverboard електричні баланс скутерів

Номер моделі: CS-501S

Колір: блакитний


1. Опис

З розвитком разів і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, електрику моторизованих транспортних засобів ні розкоші більше, у нас все більше і більше варіантів на вибір, у той час як одне колесо скутер електричний баланс, яка є популярним екологічної результат для сучасних людей, щоб розважати і їздити, є лише одним з них!

Один ЗВІЛЬНИВШИ баланс скутерів використовує кращої сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією забезпечити його безпеку і вільним народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Номер моделі: CS-501S

Назва продукту: Звільнивши 6,5 дюйми один бродять Hoverboard електричні баланс скутерів

Скелелазіння кут: 15-20 градусів

Пробіг: 15-20 км

зарядний пристрій вхідної напруги: AC110-220 в / 50-60 Гц

індикатор акумулятора: Світлодіодний світло сила не більше ніж 85% чотири вогні

Всі світлі номери знизилася з електрикою, поступово погашена

Внутрішні батареї літієва акумуляторна батарея 36 в - 4.4AH

Час зарядки: 1 година

Одинарні колеса двигун розмір: 5,0 дюйма

Потужність 300W

гумові надувні шини

Педаль AGL: 9 см

Діаметр шини: 14 * 12 см

Контролювати принцип: маятниковий системи

Колір: синій, червоний, чорний, золото

Упаковка: 1ПК / колір box/72.5CM*28.5CM*22CM/8kg/9.8kg

автомобіль об'єм корпусу: 55,5 * 22 * 15СМ

2. продукт фотографії


5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великим потенціалом для проектування і виробництва, модернізованих виробничих ліній, лиття під тиском машини та інші розширені відповідним обладнанням C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, електричний скейтборд і тому подібне. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!

Пара:Діти скутер Наступний:Під керівництвом електричний скейтборд

Розслідування