Під керівництвом електричний скейтборд

Під керівництвом електричний скейтборд

Звільнивши 6,5 дюйми одне колесо бродять Hoverboard електричні баланс модель №: CS-501LColor: white1. DescriptionWith розвитку рази, і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і особливим чином.

Відомості про продукт

Звільнивши 6,5 дюйми одне колесо бродять Hoverboard електричні баланс

Номер моделі: CS - 501L

Колір: білий

1. Опис

З розвитком разів і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, електрику моторизованих транспортних засобів ні розкоші більше, у нас все більше і більше варіантів на вибір, у той час як одне колесо скутер електричний баланс, яка є популярним екологічної результат для сучасних людей, щоб розважати і їздити, є лише одним з них!

Один ЗВІЛЬНИВШИ баланс скутерів використовує кращої сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією забезпечити його безпеку і вільним народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Модель numberCS - 501L

Скутер зі Світлодіодним

Макс load120kg

Макс speed12km/год

Mileage16km витривалості

Макс піднятися capability≤ 30°

MaterialABS + PC

Battery36V 4.4AH літій-акумулятор

Заряджання voltageINPUT: ПС 110-220 в 50-60 Гц

ВИХІД: 42V, 2 А

Заряджання time1-2 години

Мотор power500W

Робоча температура 10℃ ~ 40℃

Чистий weight10.5kg

Шина size6.5 дюйма

Продукт size834 * 230 * 211 мм

Платформа height6cm

ColorBlack/білий

2. продукт фотографії

5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великим потенціалом для проектування і виробництва, модернізованих виробничих ліній, лиття під тиском машини та інші розширені відповідним обладнанням C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, електричний скейтборд і тому подібне. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!


Пара:Баланс скейтборд Наступний:Ні

Розслідування