Електричний скейтборд

Електричний скейтборд

Це Лід Електричний скейтборд - це одноколірна дошка із світлодіодними ліхтарями, які змушують вас виглядати модними і прохолодними на вулиці. Він виготовлений з високоякісних матеріалів ABS та ПК. Він оснащений літієвим акумулятором 36 В, 4.4AH. Він може працювати за 16 км за зарядку.

Відомості про продукт

Alucard 6.5-дюймовий Лід Електричний скейтборд

图片 1.png

1. Опис

Цей Led Electric Skateboard - це нове покоління спортивних розважальних продуктів та інструментів подорожей на короткі відстані. Скейтборд має протидієвість, антидеформацію, невеликий об'єм, і його не легко зламати. Скейтборд спирається на центр тяжкості, щоб реалізувати вперед і назад, і раптове гальмування. Не потрібно натискати і ковзати стопу, і може співпрацювати з рухом обертання, щоб досягти значного ефекту схуднення і покращити особистий баланс. Продукт використовує принцип динамічного балансу, використовуючи внутрішній гіроскоп та датчик розгону для виявлення відношення і зміни тіла автомобіля відповідно до зміни центру ваги тіла. Він використовує систему контролю балансу для точного приводу двигуна для відповідної настройки. Коли тіло нахиляється вперед, скутер розвивається, і коли тіло спирається назад, скутер відступає і повертає ліворуч і праворуч, контролюючи регулювання лівої та правої ноги.


2. Специфікація

Номер моделі: CS-501L

Скутер з світлодіодом

Макс. Навантаження: 120кг

Максимальна швидкість: 12 км / год

Витривалість пробігу: 16 км

Максимальні можливості підйому: ≤ 30 °

Матеріал: ABS + ПК

Батарея: літієва батарея 36 В, 4.4AH

Вхідна напруга заряду: 110-220 В перем. 50-60 Гц

ВИХІД: 42 В / 2 А

Час зарядки: 1-2 години

Потужність двигуна: 500 Вт

Робоча температура: -10 ℃ ~ 40 ℃

Маса нетто: 10,5 кг

Розмір шин: 6.5 дюймів

Розмір товару: 834 * 230 * 211 мм

Висота платформи: 6 см

Колір: чорний / білий

3. Фотографії продукціїПара:Звільнивши CS-518 складаний два колеса електричний скутер Наступний:Регульована сидіння Hoverkart

Розслідування