Спільні поїздки на електричний скутер становили 45,8% всіх поїздок з мікромобільності в 2018 році

- Apr 19, 2019-

shared scooters.jpg


У 2018 році з 84 мільйонів поїздок з мікромобільності 38,5 мільйона з них були на скутерах. Інші 45.5 мільйони поїздок були на велосипедах - або ті з станції-велосипед-акції або dockless поділені велосипеди. Поїздки на базованих велосипедах становили 36,5 мільйона поїздок, що на 9% більше, ніж у 2017 році. У порівнянні з попереднім роком більш ніж у два рази більше поїздок було зроблено на послуги мікромобільності.


"Управління безліччю нових спільних типів автомобілів на вулицях міста - це виклик", - сказала в заяві директор NACTO стратегії Кейт Філін-Йе. "Дані, які міста отримують від постачальників, можуть бути плямистими, ускладнюючи зусилля для регулювання систем або гарної політики. Багато обладнання є новим і в значній мірі неперевіреним, і ринок швидко змінюється, з невизначеним фінансовим прогнозом. Системи мікромобільності були заплановані вручну з містами, і ми раді допомогти містам створювати і підтримувати варіанти транспортування, які переводять більше поїздок до сталого, безпечного режиму ».


爱路卡登CS-518电动滑板车


В той час, як станція-базовані велосипеди побачили більше використання ніж рік раніше, NACTO каже електричні мопеди певно являли собою ведучий фактор для зменшення використання dockless велосипеди. Велосипеди без доків "значною мірою зникли з міських вулиць, за винятком незмінених велосипедів, які все ще використовуються в Сіетлі", пише NACTO. Це частково чому NACTO передбачає dockless велосипедні алеї продовжать знижуватися у 2019.


Це - гарна новина для Lyft, котрий придбала Citi Bike та Ford GoBike провайдер Motivate торік. Це не дуже гарна новина для Uber, яка придбала безладний старт-старт JUMP на початку минулого року.

Пара:Німеччина стає новим полем бою у європейських скутерних війнах Наступний:Смарт-баланс колеса, дає вам розумний досвід життя