Епідемія впливає на подорожі. Електромобілі можуть стати попитом на ринку

- Apr 10, 2020-

Під час епідемії з метою запобігання перехресному зараженню метрополітенами, автобусами та таксі стали об’єктами, щоб уникнути їзди. У цей час попит на приватні машини збільшується. Тож у цей критичний момент боротьби з епідемією кожен повинен намагатися не брати участь у колективних заходах.


Товариство ще має діяти. У цей час зручніше перевезення для однієї людини є більш підходящим; в транспортній екології мотоцикли та електричні велосипеди, які підходять для подорожей на одну особу, є незалежними та не впливають на подорожі інших.


Alucard bike.jpg


HiC-star.jpg


1. За епідемічної ситуації магазин електромобілів з електричними велосипедами може відновити свою діяльність першим


Постраждалі від епідемії, більшість торгових центрів і магазинів не можуть легко відкрити двері. Лише деякі галузі, тісно пов'язані з життям простих людей, можуть поступово відновитися. Оскільки друга партія магазинів, яка може відновити бізнес, магазини електричних велосипедів також вказують на те, що вони продовжать подорожувати, стануть основною формою рекомендацій щодо подорожей. Для порівняння, електричні велосипеди стануть більш вимогливими продуктами.


2. санація різних місць може закінчитися, дорога безпечніша


Після епідемії основна сила різних урядових відомств буде прагнути відновити економіку та стабілізувати людські серця! Місто, яке спочатку було націлене на електричні велосипеди, може послабити свою політику, а урядові відомства зрозуміють, що для людей нижчого та середнього класу електричні велосипеди мають найвищий показник щастя під час подорожі.


Є попит, є політика, хоча закінчення виробництва впливає на епідемію, але при постійному відновленні роботи вплив не очікується занадто великим. Можна очікувати, що поки різні органи місцевого самоврядування дійсно реалізують політику щодо покращення навколишнього середовища для використання автомобілів, можливо, протягом декількох місяців після епідемії відбудеться кульмінація споживання електричних велосипедів.

Пара:З любов'ю присвячені героям проти епідемій 100 електричних велосипедів, переданих медичному персоналу проти епідемії Наступний:Lyft надає деяким важливим працівникам безкоштовне використання своїх електричних скутерів