ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОРОЧНИК 6.5 ДОКЛА ЧЕРНОГО

ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОРОЧНИК 6.5 ДОКЛА ЧЕРНОГО

ALUCARD LAMBORGHINI Стиль 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОТЕР 6.5 ДОДАТКОВИЙ ЧАС, МОДЕЛЬ: CS-603 COLOR: BLACK 1. Опис Скутер Alucard з 6.5-дюймовими колесами Стиль Lamborghini - це інтелектуальне, технологічно просунуте рішення, яке забезпечує персональний рух користувача на основі динамічного балансу. ..

Відомості про продукт


ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОТЕР 6,5 ДОШИЙ ЧЕРНОЙ ,

МОДЕЛЬ: CS-603

Колір: чорний


1. Опис

Скутер Alucard з 6,5- дюймовими колесами Стиль Lamborghini - це інтелектуальне, технологічно досконале рішення, яке забезпечує персональний рух користувача на основі принципів динамічного балансу, що розраховує центр тяжіння користувача, використовуючи датчики гіроскопа та прискорення. Використовуючи новітні технології та виробничі процеси, кожен скутер проходить суворий контроль для контролю якості. Завдяки своїй світлій, максимальній масі, портативному дизайну, зручності використання, діапазону та сервісу OEM.


Скутер балансування двома колесами ALUCARD використовує найкращі сировинні матеріали, такі як основна плата, гіроскоп, двигуни, акумулятор Samsung, а також інтелектуальну технологію, захищену від безпеки, що забезпечує її безпеку та вільний від занепокоєння людей несподіваним спалюванням або вибухом. Всі сертифікати, такі як CE, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Модель №:

CS-603

Назва продукту

Alucard Lamborghini Стиль 2 Колесо Самобаланс Scooter 6.5-дюймовий Колесо

Матеріал:

ABS + ПК

Макс. Навантаження:

120 Кг

Максимальна швидкість:

12км / год

Максимальний пробіг:

18-20 км

Акумулятор:

4400mAh / Sumsung / LG батарея                            

Потужність двигуна:

500-700 Вт

Макс кут нахилу:

≤ 30 °

Вага нетто:

12KG

Час заряджання:

3 години

Розмір шин:

6.5 дюймів (171 мм)

Напруга заряджання:

110-220 В перем. 50-60 Гц

Колір:

Червоний, Чорний, Білий, Блакитний, Глод, Зелений, Індивідуальний.

2. Фотографії продукції

 

 

Виробнича лінія

Завантажується

Сертифікат


Виставка

3. Крок за кроком керівництво щодо використання балансу плати

Перш ніж користуватися балансовою дошкою вперше, користувачі повинні уважно прочитати всі інструкції, щоб вони зрозуміли найнадійніший спосіб їздити

Крок 1 : обережно натисніть кнопку вмикання / вимикання, щоб увімкнути панель балансування .

Крок 2 : Покладіть ногу на одну з підставок для ніг, почекайте, коли індикатор засвітиться, а потім поставте на іншу ногу на іншу ногу.

Крок 3: Коли ви стабільно стоїте на дошці, використовуйте центр тяжіння, щоб вказати, який шлях балансируючий скутер рухається, нахиліть вперед або назад, щоб рухатися в цьому напрямку або вільно обертатися, але переконайтеся, що ви не нахиляєтесь надто сильно .

Примітка . Балансний скутер не можна використовувати, якщо він не збалансований. Якщо це не зовсім горизонтальне, у вас з'явиться попередження, коли ви наберете його, а бортовий баланс увійде в автоматичний режим захисту балансу.

Використання вашої плати балансу безпечно

Крок 4. Використовуйте дошку, щоб повернути вправо та вліво.

Крок 5 : Зніміть балансувальну дошку , і відійдіть до задньої частини балансирової дошки з першою ногою, а потім вийміть з іншої.

Примітка . Не робіть і не крутих поворотів під час руху на великій швидкості, оскільки це може бути небезпечно.

Не обертайте плату балансу під час проходження нахилу, і це може спричинити скутер втратити рівновагу.

Дивіться зображення на наступній сторінці.

Зображення: рухайтесь вперед у напрямку до правої ноги, поверніть ліворуч, і рухайтесь вперед зліва, щоб повернути направо.


УВАГА!

. Ви ризикуєте втратити рівновагу, зіткнутися з об'єктами або похитнути вашу балансову дошку і завдати шкоду собі в будь-який час! Щоб уникнути цього, переконайтеся, що ви ретельно прочитали посібник користувача перед використанням. Перш ніж використовувати самобалансовий скутер , переконайтесь, що він працює належним чином, і що ви знайомі з використанням усіх аксесуарів.


Пара:ALUCARD Модель блискавки 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОТЕР 6,5 ДОШИЙ ЧЕРНОЙ Наступний:ALUCARD Knight Style 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОРОЧНИК 6.5 ДОКУМЕНТОВИХ РИНКІВ

Розслідування