ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОВОГО БАЛАНСУ SCOOTER 6,5 дюйма з BLUETOOTH BLUE

ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОВОГО БАЛАНСУ SCOOTER 6,5 дюйма з BLUETOOTH BLUE

ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОТЕР 6,5 Дюйма з BLUETOOTH СИНІЙ, МОДЕЛЬ: CS-603B COLOR: СИНІЙ 1. Опис Скутер Alucard з 6,5-дюймовими колесами Стиль Lamborghini з bluetooth - це інтелектуальне, технологічно просунуте рішення, яке забезпечує персональний рух користувачів на основі ...

Відомості про продукт

ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОВОГО БАЛАНСУ SCOOTER 6,5 дюйма з BLUETOOTH СИНІЙ ,

МОДЕЛЬ: CS-603B

COLOR: СИНІЙ


1. Опис

Скутер Alucard з 6,5- дюймовими колесами Стиль Lamborghini з bluetooth - це інтелектуальне, технологічно просунуте рішення, яке забезпечує персональне рух користувача на основі принципів динамічного балансу, розраховуючи центр тяжіння користувача за допомогою датчиків гіроскопа та прискорень. Використовуючи новітні технології та виробничі процеси, кожен скутер проходить суворий контроль для контролю якості. Завдяки своїй світлій, максимальній масі, портативному дизайну, зручності використання, діапазону та сервісу OEM.


Скутер балансування двома колесами ALUCARD використовує найкращі сировинні матеріали, такі як основна плата, гіроскоп, двигуни, акумулятор Samsung, а також інтелектуальну технологію, захищену від безпеки, що забезпечує її безпеку та вільний від занепокоєння людей несподіваним спалюванням або вибухом. Всі сертифікати, такі як CE, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Модель №:

CS-603B

Назва продукту

Alucard Lamborghini Стиль 2 колеса Self Balance Scooter 6.5-дюймовий колесо з BLUETOOTH BLUE

Матеріал:

ABS + ПК

Макс. Навантаження:

120 Кг

Максимальна швидкість:

12км / год

Максимальний пробіг:

18-20 км

Акумулятор:

4400mAh / Sumsung / LG батарея                           

Потужність двигуна:

500-700 Вт

Макс кут нахилу:

≤ 30 °

Вага нетто:

12KG

Час заряджання:

3 години

Розмір шин:

6.5 дюймів (171 мм)

Напруга заряджання:

110-220 В перем. 50-60 Гц

Колір:

Червоний, Чорний, Білий, Блакитний, Глод, Зелений, Індивідуальний.


У цьому розділі наведено інформацію та попередження щодо використання панелі балансування , щоб ви могли залишатися в безпеці, коли веселились. Щоб ви могли безпечно насолоджуватися балансировою платою, спершу прочитайте ці інструкції користувача. Приділіть особливу увагу попередженням користувача, тому що вам потрібно буде враховувати це на увазі під час їзди на вашому балансувальному скутері, якщо ви хочете мати безпечний та приємний досвід.

Пара:ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОТЕР 6,5 дюйма з BLUETOOTH WHITE Наступний:Kinect Four Wheel Electric скейтборд

Розслідування