ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОТЕР 6,5 дюйма з BLUETOOTH WHITE

ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОТЕР 6,5 дюйма з BLUETOOTH WHITE

ALUCARD LAMBORGHINI Стиль 2 КОЛЕСА САМОБАЛАНСОВИЙ СКОТЕР 6,5 Дюймів з BLUETOOTH WHITE, МОДЕЛЬ: CS-603B COLOR: WHITE 1. Опис Скутер Alucard з 6,5-дюймовими колесами Стиль Lamborghini з BLUETOOTH WHITE - це інтелектуальне, технологічно просунуте рішення, яке забезпечує користувальницький особистий рух ...

Відомості про продукт

ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА SELF BALANCE SCOOTER 6.5 дюймів з BLUETOOTH WHITE ,

МОДЕЛЬ: CS-603B

COLOR: WHITE


1. Опис

Скутер Alucard з 6,5- дюймовими колісьми Стиль Lamborghini з BLUETOOTH WHITE - це інтелектуальне, технологічно просунуте рішення, яке забезпечує персональний рух користувача на основі принципів динамічного балансу, розраховуючи центр тяжіння користувача за допомогою датчиків гіроскопа та прискорень. Використовуючи новітні технології та виробничі процеси, кожен скутер проходить суворий контроль для контролю якості. Завдяки своїй світлій, максимальній масі, портативному дизайну, зручності використання, діапазону та сервісу OEM.


Скутер балансування двома колесами ALUCARD використовує найкращі сировинні матеріали, такі як основна плата, гіроскоп, двигуни, акумулятор Samsung, а також інтелектуальну технологію, захищену від безпеки, що забезпечує її безпеку та вільний від занепокоєння людей несподіваним спалюванням або вибухом. Всі сертифікати, такі як CE, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Модель №:

CS-603B

Назва продукту

Alucard Lamborghini Style 2 Колесо Self Balance Scooter 6.5-дюймовий Колесо з BLUETOOTH WHITE

Матеріал:

ABS + ПК

Макс. Навантаження:

120 Кг

Максимальна швидкість:

12км / год

Максимальний пробіг:

18-20 км

Акумулятор:

4400mAh / Sumsung / LG батарея                           

Потужність двигуна:

500-700 Вт

Макс кут нахилу:

≤ 30 °

Вага нетто:

12KG

Час заряджання:

3 години

Розмір шин:

6.5 дюймів (171 мм)

Напруга заряджання:

110-220 В перем. 50-60 Гц

Колір:

Червоний, Чорний, Білий, Блакитний, Глод, Зелений, Індивідуальний.

2. Фотографії продукції

Ви ризикуєте втратити рівновагу, зіткнутися з об'єктами або похитнути вашу балансову дошку і завдати шкоду собі в будь-який час! Щоб уникнути цього, переконайтеся, що ви ретельно прочитали посібник користувача перед використанням. Перш ніж використовувати самобалансовий скутер , переконайтесь, що він працює належним чином, і що ви знайомі з використанням усіх аксесуарів.

. Навчившись їздити на балансировій дошці, переконайтеся, що ви носите захисне спорядження, таке як шолом, колінні підкладки, ліктьові підкладки тощо.

. Цей продукт призначений лише для транспортування однієї людини, і його не можна використовувати для перевезення інших людей!


Пара:ALUCARD Knight Style 2 КОЛЕСА SELF BALANCE SCOOTER 6,5 дюйма з дистанційним керуванням BLUE Наступний:ALUCARD Lamborghini Style 2 КОЛЕСА САМОВОГО БАЛАНСУ SCOOTER 6,5 дюйма з BLUETOOTH BLUE

Розслідування