10-дюймовий Hoverboard з ручкою

10-дюймовий Hoverboard з ручкою

ОПТОВА ЗВІЛЬНИВШИ ДВОКОЛІСНИХ баланс SCOOTERModel №: CS-T202Color: прохолодний пристрій White1.Description●The для young●Riding і пульт дистанційного керування, зворотним зв'язком до play●Easy щоб дізнатися і зручний для carry●Ow

Відомості про продукт

ОПТОВА ЗВІЛЬНИВШИ ДВОКОЛІСНИХ БАЛАНС СКУТЕР

Номер моделі: CS-T202

Колір: білий


1. Опис

● прохолодний пристрій для молоді

●Riding та дистанційного управління, зворотним зв'язком грати

●Easy, щоб дізнатися і заховати

Сертифікат якості ●Own, багато безпечних технологій

●Long відстань діапазон для 20 км

ЗВІЛЬНИВШИ двоколісних баланс скутер використовує найкращі сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією забезпечити його безпеку і вільним народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.


Параметри для звільнивши скутер електричний баланс

Номер моделі

CS-T202

Вага нетто

13,5 кг

Мінімум навантаження енергосистеми

25 кг

Максимальне навантаження

120 кг

Максимальна швидкість

15 км/год

Максимальна дальність

20 км

Радіус повороту коло

0 м

Акумулятор

Літієва акумуляторна батарея

Зарядки вимоги

100-240 в 50 або 60 Гц

Акумулятор ваги

1,5 кг

Довжина, ширина

52 см * 24.5 см

Висота ручкою

140 см

Кліренс

14.4 см

Тип шин

Тверді шини

Ємність акумулятора

36 в 5.8Ah

2. продукт фотографії
3.Step за кроком керівництво з використання балансування Ради

кроки

Крок 1: Натисніть кнопку включення/вимикання влади балансування під час наведення дошці.

Крок 2: Поставити ноги на борту і зажим тримач з ваших ніг.

Крок 3: Після того, як ви готові піти, використовувати ваші ноги, щоб контролювати напрямок руху балансування електричний скутер, але переконайтеся, що ваш баланс.

Крок 4: Off в тил балансування ради з одним ступити перший і зійти з іншого.

Нотатки

Примітка 1: при натисканні назад, вона буде звучати з попередженням для нагадування про необхідність бути обережними у випадку збоїв деякі перешкоди.

Примітка 2: Не роблять і різкі повороти при русі на високих швидкостях, як це може бути небезпечним.

Note3:Do не перетворити балансування Ради під час обходу ухилу в танцювальність не викликати скутер втратити рівновагу.

Note4: e скутер може рухатися, як ваші наміри для його розумним датчик аналізувати ви ноги дій. Так вам просто потрібно контролювати смарт-електричного транспортного засобу з ваших ніг.

4. безпечне використання принципів

Цей розділ дає вам інформацію та попередження про використання балансування дошки, так що ви можете убезпечити себе повністю той час із задоволенням. Таким чином, прочитайте ці інструкції користувача по-перше. Звернути особливу увагу на попередження користувачів, як вам потрібно буде проти них під час їзди вашого скутера балансування, якщо ви хочете, щоб безпечно і приємним досвідом.

Попередження!

. Ви несете відповідальність у втратити рівновагу, аварії в до об'єктів або впасти з балансу ради і нашкодити собі в будь-який час! Щоб уникнути цього, переконайтеся, що ви ретельно читати керівництво користувача до використання.

. Перед використанням самостійного балансування скутер, переконайтеся, що правильно працює і що ви знайомі з тим, як використовувати всі аксесуари.

. Коли навчитися їздити балансування Ради, переконайтеся, що носіння захисного обладнання, такі як шолом, наколінники, Локоть прокладки і т. д.

. Скутер не можна використовувати нести більш ніж однією людиною.

. Не вдається замінити його двигун на сторонні-альтернативних.

. Діти, які менше 25 кг ваги не можна використовувати цей продукт, і дітей, які використовують hover електричні самоврядування баланс борту повинні бути під наглядом дорослих всі часи.

. Люди з хворобою серця, високий кров'яний тиск не запропоновано використовувати цей продукт. Вагітним жінкам і людям з обмеженими можливостями повинні утримуватися від використання цього продукту.

. За допомогою баланс скутер повинно підлягати місцевих ПДР. Переконайтеся, що поважати неподалік пішоходів.

. Зробити ваш обидві ноги плазом на ніг колодки при їзді скутер самоврядування баланс

. Їзда електричний автомобіль на безпечну швидкість для вас і людей навколо вас і це зробить його більш легким для вас, щоб зупинити.

. Тримати достатню відстань між дошки уникати зіткнень, якщо ви позбавлення когось іншого скутер баланс.

. Не дозволяйте собі відволікається при їзді дошку балансування, приймати телефонні дзвінки, прослуховування музики або просто дрейфуючій в муніципалітет мрія!

. Не повинні ковзати на вологих поверхнях, зворотний на величезні відстані, їздити на високих швидкостях або перетворити під час рухається швидко.

. Не повинні використовувати цей продукт перейти перешкоди, льоду або снігу.

. Уважно прочитайте інструкції з експлуатації, перш ніж використовувати балансування дошки.

5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, скутер утримання балансу, сомато транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!
Пара:3D Віртуальна реальність Наступний:Віртуальний окуляри

Розслідування