Lamborghini два скутерів

Lamborghini два скутерів

ЗВІЛЬНИВШИ Lamborghini стиль 2 колеса САМОВРЯДУВАННЯ баланс скутер 6,5 ДЮЙМИ з BLUETOOTH червоний, модель: CS-603BCOLOR:RED1. DescriptionThe звільнивши скутер з 6.5″ колеса Lamborghini стиль є інтелектуальні, technol

Відомості про продукт

ЗВІЛЬНИВШИ Lamborghini стиль 2 колеса САМОВРЯДУВАННЯ баланс скутер 6,5 ДЮЙМИ з BLUETOOTH червоний,

МОДЕЛЬ: CS-603B

КОЛІР: ЧЕРВОНИЙ

1. Опис

Звільнивши скутер з 6.5″ колеса Lamborghini стиль є інтелектуальне, технологічно розвинених рішення, яке забезпечує користувача особисті рух на основі динамічного балансування принципи розрахунку користувача центр ваги за допомогою датчиків гіроскоп і прискорення. Використовуючи новітні технології і виробничими процесами, кожен скутер прохід суворе випробування для контролю якості. З його світла, максимальна вага, портативний дизайн, простоту використання, діапазон і обслуговування OEM.

ЗВІЛЬНИВШИ двоколісних баланс скутер використовує найкращі сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією забезпечити його безпеку і вільним народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.


Модель:

CS-603B

Назва товару

Звільнивши Lamborghini стиль 2 колеса Self баланс скутер 6,5 дюйми колесо з BLUETOOTH червоний

Матеріал:

ABS + PC

Макс навантаження:

120 КГ

Максимальна швидкість:

12 км/год

Максимальний пробіг:

18-20 км

Акумулятор:

4400mAh, Sumsung, LG акумулятор

Потужність двигуна:

500-700W

Кут нахилу Макс:

≤ 30°

Вага нетто:

12 КГ

Час зарядки:

3 години

Шина розмір:

6.5inch(171mm)

Зарядки напруга:

ПС 110-220 в 50-60 Гц

Колір:

Червоний, чорний, білий, синій, Глод, зелений, налаштувати.

2. продукт фотографіїЛінії виробництва

Завантаження

Сертифікат

Виставка


3.Step за кроком керівництво з використання балансування Ради

Перед використанням балансування ради в перший раз, користувачі повинні прочитати всі інструкції ретельно так вони розуміють найбезпечніший спосіб їздити

Крок 1: Обережно натисніть кнопку включення/вимикання влади балансування ради.

Крок 2: Місце ногу на одному з ніг колодки, чекати індикатор, щоб підсвітити а потім стояти на інші ногу pad інших ногою.

Крок 3: Після того, як ти стоїш стабільно на борту, використовувати свій центр ваги диригувати які речі балансування скутер ходів lean нападники або назад для переміщення до цього напрямку або безкоштовно спін- але переконайтеся, що ви не нахилятися занадто багато.

Примітка: Скутер баланс не повинні використовуватися якщо він не збалансований. Якщо це не повністю горизонтальні, це буде звучати на попередження, коли ви крок на ньому і баланс борту буде до режиму автоматичний баланс захисту.

За допомогою Врівноваження ради безпечно

Крок 4: За допомогою дошки, щоб повернути праворуч і ліворуч.

Крок 5: Отримати з дошки, балансування та зійти на задній частині балансування ради з однією ногою перший і зійти з іншого.

Примітка: Не роблять і різкі повороти при русі на високих швидкостях, як це може бути небезпечним.

Не перетворювати балансування Ради під час обходу ухилу в танцювальність, ans це може привести до скутер втратити рівновагу.

Зображення: рухатися вперед на праву ногу, щоб повернути ліворуч та перейти вперед на лівій стороні повернути праворуч.

1. будь ласка, одягнені захисного обладнання безпеки як рукавички, лікоть колодки і колінний майданчиків.

2. повинні не їхати в зайнята трафіку і Crowded місць.

3. повинна не буде їзда на вибоїстій дорозі, таких як бруд, гравійних доріг.

4. повинен не бути в більш ніж 30 ° рампи їзда вгору і вниз.

5. діти до 12 не запропонувавши для вивчення і верхової їзди.

6. не рекомендується, їзда на велосипеді в Північній холодної зими.

7. не може не їздити на дорозі транспортний засіб.

4. безпечне використання принципів

Цей розділ дає вам інформацію та попередження про використання балансування дошки, так що ви можете убезпечити себе повністю той час із задоволенням. Так що ви можете насолоджуватися балансування ради безпечно, будь ласка, прочитайте через цих принципів користувачів вперше. Звернути особливу увагу на попередження користувача, як ви повинні нести створювався під час їзди вашого скутера балансування, якщо ви хочете, щоб безпечно і приємним досвідом.

5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, скутер утримання балансу, сомато транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!

Пара:Під керівництвом балансування скутер Наступний:8 дюймовий баланс скутер з ручкою

Розслідування