Новий дорослий електричний скутер

Новий дорослий електричний скутер

ЗВІЛЬНИВШИ 6,5 ДЮЙМИ два колеса БАЛАНСУВАННЯ велосипед SCOOTERModel №: CS-607Color: гумові нафти Red1.Description①.Product ім'я: ЗВІЛЬНИВШИ 6,5 ДЮЙМИ два БАЛАНСУВАННЯ коліс велосипеда SCOOTER②.Mainboard: Hanghong ③.Over заряд

Відомості про продукт

ЗВІЛЬНИВШИ 6,5 ДЮЙМИ ДВА БАЛАНСУВАННЯ ВЕЛОСИПЕД СКУТЕРІВ

Номер моделі: CS-607

Колір: Червоно-олія гумові

1. Опис

①.Product ім'я: ЗВІЛЬНИВШИ 6,5 ДЮЙМИ два БАЛАНСУВАННЯ велосипед СКУТЕРІВ

②.Mainboard: Hanghong

③.Over заряд захисту: так

④.Sample: доступні

⑤.Delivery час: 3-7dyas

⑥.Low батарея захисту: так

⑦.Certification: золото постачальника, CE, ROHS тощо FCC

⑧.Special робота в команді для продажу після служби

⑨.OEM свій бренд, можуть бути настроєні логотип вашої компанії

⑩.Color: червоний, чорний, білий, синій, Глод, зелений, налаштувати.

2. продукт фотографії3.Step за кроком керівництво з використання балансування Ради

4. безпечне використання принципів

Цей розділ дає вам інформацію та попередження про використання балансування дошки, так що ви можете убезпечити себе повністю той час із задоволенням. Так що ви можете насолоджуватися балансування ради безпечно, будь ласка, прочитайте через цих принципів користувачів вперше. Звернути особливу увагу на попередження користувача, як ви повинні нести створювався під час їзди вашого скутера балансування, якщо ви хочете, щоб безпечно і приємним досвідом.

Попередження!

. Ви несете відповідальність у втратити рівновагу, аварії в до об'єктів або впасти з балансу ради і нашкодити собі в будь-який час! Щоб уникнути цього, переконайтеся, що ви ретельно читати керівництво користувача до використання. Перед використанням самостійного балансування скутер, переконайтеся, що правильно працює і що ви знайомі з тим, як використовувати всі аксесуари.

. Коли навчитися їздити балансування Ради, переконайтеся, що носіння захисного обладнання, такі як шолом, наколінники, Локоть прокладки і т. д.

. Цей продукт призначений тільки для виконання однієї людини а не повинен бути використаний для вас до поромного іншим людям про!

. Це не дозволено замінити двигун на сторонні-альтернативних.

. Хто вага менша за 30 кг не можна використовувати цей продукт і дітей, які більше ваги має під спостереженням дорослих у всі часи.

. Люди з серцево-судинних захворювань, високого кров'яного тиску або мобільність питань не повинні використовувати цей продукт. Вагітним жінкам і людям з обмеженими можливостями повинні утримуватися від використання цього продукту.

. Цей продукт не повинні використовуватися якщо ви споживаного алкоголю або приймати ліки, і ви повинні не носити елементів у ваших руках при їзді дошки.

. Використання баланс скутер регулюється місцевих ПДР. Переконайтеся, що поважати неподалік пішоходів.

. При використанні електричний скутер, бути інформовані про перешкоди відразу в кисть ви і в відстань маючи чіткої лінії або видовище допоможе вам їздити безпечно!

. Під час їзди балансування дошки, тримати ноги в колінах злегка зігнуті і ваше тіло розслабленої так що ви можете зберегти гарний баланс.

. При їзді скутер самоврядування баланс, тримати обома ногами плазом на ніг колодки.

. Носити розумним спортивний одяг при використанні цього продукту, оскільки це допоможе вам швидше реагувати на надзвичайні ситуації.

. Скутер не можна використовувати нести більш ніж однією людиною.

. Комбіновані ваги на вершника, і все, що вони проводять не повинна перевищувати максимальну вагу, заявив в техніці безпеки.

. Має існувати адекватне навантаження на дошці балансування, в іншому випадку користувач може завдати шкоди собі або дошки. Крім того навантаження має бути більшим за на Мінімальна межа ваги заявив в техніці безпеки, в іншому випадку користувач зможе контролювати Рада наведення і спуску, уповільнення або зупинки буде особливо небезпечних!

. Завжди їжджу балансування ради зі швидкістю, яка є безпечною для вас і оточуючих Вас людей, і це дозволить зробити його легше для вас, щоб зупинити.

. Якщо ви позбавлення когось іншого баланс скутер, переконайтеся, що тримати достатню відстань між дошки уникати зіткнень.

. Залишатися оповіщення в усі часи, як коли ви їдете ваш скутер, ти стоїш 10 см з мертвої точки.

. При повороті на ваш баланс рада, управління тримати ваш центр ваги так, щоб не втратити рівновагу і впасти.

. Не дозволяйте собі відволікається при їзді дошку балансування, приймати телефонні дзвінки, прослуховування музики або просто дрейфуючій в муніципалітет мрія!

. Не повинні ковзати на вологих поверхнях, зворотний на величезні відстані, їздити на високих швидкостях або перетворити під час рухається швидко.

. Не їздити вашого скутера баланс в галузях темний або погано освітлених.

. Намагайтеся уникати використання цього продукту, щоб перейти через перешкоди, льоду або снігу.

. Під час їзди, уникати перешкод валялися на землю і скручування шляхи.

. Не використовувати цей продукт в обмеженому районах з великою кількістю перешкод.

. Використовувати тільки самостійної балансування ради коли він працює належним чином, якщо це не, негайно припиніть використання його.

. Не використовуйте на крутих slops.

. Не використовувати балансування дошки на міських вулиць.

. Уважно прочитайте інструкції з експлуатації, перш ніж використовувати балансування дошки.

. Ви завжди повинні використовувати під час використання вашого скутера на protectors(supplied).

. Зверніть увагу, що максимальна швидкість в залежності від вашої ваги-18 км/год, але ми рекомендуємо вам не йти швидше, ніж 10 км/год. Якщо ви йти швидше, ніж ця, сигналу тривоги попередить вас.

. Використовуйте захисний одяг для голови, лікті і коліна. Балансування Ради є менш придатним, а точніше взагалі не підходить для використання на нерівний, крутий або вологих поверхнях і заморожених саду.

5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, скутер утримання балансу, сомато транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!


Пара:Нормальний ховербордом Наступний:U стиль два скутерів

Розслідування