Трансформатора 2 скутерів

Трансформатора 2 скутерів

ОПТОВА ЗВІЛЬНИВШИ 6,5 ДЮЙМИ ЗБАЛАНСУВАТИ ДВОКОЛІСНИХ SCOOTERModel №: CS-602BColor: white1. DescriptionWith розвитку рази і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно,

Відомості про продукт

ОПТОВА ЗВІЛЬНИВШИ 6,5 ДЮЙМИ ДВОКОЛІСНИХ БАЛАНС СКУТЕР

Номер моделі: CS-602B

Колір: білий

1. Опис

З розвитком разів і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, електрику моторизованих транспортних засобів ні розкоші більше, у нас все більше і більше варіантів на вибір, у той час як баланс електричних двоколісних скутер, яка є популярним екологічної результат для сучасних людей, щоб розважати і їздити, є лише одним з них!

ЗВІЛЬНИВШИ двоколісних баланс скутер використовує найкращі сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією забезпечити його безпеку і вільним народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Параметри для ЗВІЛЬНИВШИ електричний скутер (з Bluetooth)

Розмір

6,5 дюйми

Потужність

350W * 2

МАКСИМАЛЬНА швидкість

12 км/год

Макс схил

30°

Макс навантаження ваги

120 кг

Ємність акумулятора

4400WH

З Bluetooth

Так

Операція відстань

15 КМ - 20 КМ

Час зарядки

3 години

Продукті розміру

66 * 25 * 26 СМ

N.W

11,5 КГ

Адаптер живлення

AC110-AC220V 50-60 ГЦ

Параметри кольору

Можна налаштувати будь-який колір

2. продукт фотографії


3.Step за кроком керівництво з використання балансування Ради

Перед використанням на скутера в перший раз, користувачі повинні прочитати всі інструкції ретельно так вони розуміють, як їздити безпечно.

Крок 1: Обережно натисніть кнопку включення/вимикання влади балансування ради. Ви почуєте звук, як "введіть Bluetooth", це означає, що Bluetooth режим увімкнено, то можна здійснювати пошук у Bluetooth з мобільних пристроїв. Грати музику, насолоджуючись задоволення!

Крок 2: Поставити ноги на одному з ніг колодки, не стояти на інші ногу pad інших ногою, поки індикатор світиться.

Крок 3: Після того, як ти стоїш стабільно на борту, використовувати свій центр ваги диригувати які речі скутер ходів нахиліться вперед або назад для переміщення до цього напрямку або безкоштовно спін- але переконайтеся, що ви не нахилятися занадто багато.

Примітка: Скутер баланс не може використовуватися якщо він не збалансований. Якщо це не повністю горизонтальні, ви почуєте, попередження, коли ви крок на ньому і баланс борту буде до режиму автоматичний баланс захисту.

За допомогою Врівноваження ради безпечно

Крок 4: За допомогою дошки, щоб повернути праворуч і ліворуч.

Крок 5: Вийти з балансування скутера і off в тил hover ради з одним ступити по-перше, то інші.

Примітка: абсолютно забороняється робити різкі повороти при русі на високих швидкостях, як це може бути небезпечним.

Не перетворювати балансування Ради під час обходу ухилу в танцювальність, ans це може привести до скутер втратити рівновагу.

Переглянути зображення наступної сторінки.


Зображення: рухатися вперед на праву ногу, щоб повернути ліворуч та перейти вперед на лівій стороні повернути праворуч.

4. безпечне використання принципів

Цей розділ дає вам інформацію та попередження про використання балансування дошки, так що ви можете убезпечити себе повністю той час із задоволенням. Так що ви можете насолоджуватися балансування ради безпечно, будь ласка, прочитайте через цих принципів користувачів вперше. Звернути особливу увагу на попередження користувача, як ви повинні нести створювався під час їзди вашого скутера балансування, якщо ви хочете, щоб безпечно і приємним досвідом.

Попередження!

. Користувачі мають легко втратити рівновагу, врізатися в предмети або впасти з балансу ради і нашкодити собі в будь-який час! Щоб уникнути цього, переконайтеся, що ви ретельно читати керівництво користувача до використання. Перед використанням самостійного балансування скутер, переконайтеся, що правильно працює і що ви знайомі з тим, як використовувати всі частини.

. Коли ви вивчаєте як їздити балансування Ради, переконайтеся, що носіння захисного обладнання, такі як шолом, наколінники, Локоть, прокладки і т. д.

. Будь ласка, зверніть увагу, цей self балансування скутер дозволено нести тільки однієї людини, не може використовуватися для перевезення інших людей про!

. Будь ласка не замінити двигун сторонні-альтернативних.

. Хто вага менша за 30 кг не можна використовувати цей продукт і дітей, які більше ваги має під спостереженням дорослих у всі часи.

. Люди з серцево-судинних захворювань, високого кров'яного тиску або мобільність питань не запропоновано використати цей скутер. Вагітним жінкам і людям з обмеженими можливостями повинні утримуватися від використання цього продукту.

. Під час їзди балансування дошки, тримати ваші коліна, злегка зігнуті і ваше тіло розслабленої тримати хороший баланс.

. При їзді самостійної збалансувати скутер, тримати обидві ноги плазом на ніг колодки.

. Носити розумним спортивний одяг, щоб допомогти вам швидше реагувати на надзвичайні ситуації.

. Переконайтеся, що існує адекватне навантаження на балансування Ради, в іншому випадку користувач може шкоди собі або дошки. Крім того навантаження має перевищувати обмеження на мінімальну вагу заявив в техніці безпеки, інакше користувачі можуть бути не в змозі контролювати Рада наведення і спуску, уповільнення або припинення роботи буде особливо небезпечних!

. Якщо ви позбавлення когось іншого баланс скутер, переконайтеся, що тримати достатню відстань між дошки уникати зіткнень.

. Залишатися оповіщення в усі часи, як коли ви їдете ваш скутер, ти стоїш 10 см з мертвої точки.

. Не дозволяйте собі відволікається при їзді дошку балансування, приймати телефонні дзвінки, прослуховування музики або просто дрейфуючій в муніципалітет мрія!

. Не повинні ковзати на вологих поверхнях, зворотний на величезні відстані, їздити на високих швидкостях або перетворити під час рухається швидко.

. Зверніть увагу, що максимальна швидкість в залежності від вашої ваги-18 км/год, але ми рекомендуємо вам не йти швидше, ніж 10 км/год. Якщо ви йти швидше, ніж ця, сигналу тривоги попередить вас.

5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великим потенціалом для проектування і виробництва, модернізованих виробничих ліній, лиття під тиском машини та інші розширені відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, скутер утримання балансу, сомато транспортних засобів, електричний скейтборд і як. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!


Пара:Досить 2 електричних скутерів Наступний:Нормальний ховербордом

Розслідування