U стиль два скутерів

U стиль два скутерів

ЗВІЛЬНИВШИ 6,5 ДЮЙМИ два колеса СТОЯЧИ SCOOTERModel №: CS-608Color: Red1.DescriptionWith розвитку рази, і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, electri

Відомості про продукт

ЗВІЛЬНИВШИ 6,5 ДЮЙМИ ДВА СТОЯЧИ СКУТЕРІВ

Номер моделі: CS-608

Колір: червоний

1. Опис

З розвитком разів і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, електрику моторизованих транспортних засобів ні розкоші більше, у нас все більше і більше варіантів на вибір, у той час як баланс електричних двоколісних скутер, яка є популярним екологічної результат для сучасних людей, щоб розважати і їздити, є лише одним з них!

ЗВІЛЬНИВШИ двоколісних баланс скутер використовує кращої сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією, щоб забезпечити його безпеку і безкоштовно народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.


Модель:

CS-608

Назва товару

Звільнивши U стиль 2 колеса Self баланс скутер 6,5 дюйми колесо

Матеріал:

ABS + PC

Макс навантаження:

120 КГ

Максимальна швидкість:

12 км/год

Максимальний пробіг:

18-20 км

Акумулятор:

4400mAh, Sumsung, LG акумулятор

Потужність двигуна:

500-700W

Кут нахилу Макс:

≤ 30°

Вага нетто:

12 КГ

Час зарядки:

3 години

Шина розмір:

6.5inch(171mm)

Зарядки напруга:

ПС 110-220 в 50-60 Гц

Колір:

Червоний, чорний, білий, синій, Глод, зелений, налаштувати.

2. продукт фотографії3. сертифікації


Попередження!

. Ви несете відповідальність у втратити рівновагу, аварії в до об'єктів або впасти з балансу ради і нашкодити собі в будь-який час! Щоб уникнути цього, переконайтеся, що ви ретельно читати керівництво користувача до використання. Перед використанням самостійного балансування скутер, переконайтеся, що правильно працює і що ви знайомі з тим, як використовувати всі аксесуари.

. Коли навчитися їздити балансування Ради, переконайтеся, що носіння захисного обладнання, такі як шолом, наколінники, Локоть прокладки і т. д.

. Цей продукт призначений тільки для виконання однієї людини а не повинен бути використаний для вас до поромного іншим людям про!

. Це не дозволено замінити двигун на сторонні-альтернативних.

. Хто вага менша за 30 кг не можна використовувати цей продукт і дітей, які більше ваги має під спостереженням дорослих у всі часи.

. Люди з серцево-судинних захворювань, високого кров'яного тиску або мобільність питань не повинні використовувати цей продукт. Вагітним жінкам і людям з обмеженими можливостями повинні утримуватися від використання цього продукту.

. Цей продукт не повинні використовуватися якщо ви споживаного алкоголю або приймати ліки, і ви повинні не носити елементів у ваших руках при їзді дошки.

. Використання баланс скутер регулюється місцевих ПДР. Переконайтеся, що поважати неподалік пішоходів.

. При використанні електричний скутер, бути інформовані про перешкоди відразу в кисть ви і в відстань маючи чіткої лінії або видовище допоможе вам їздити безпечно!

. Під час їзди балансування дошки, тримати ноги в колінах злегка зігнуті і ваше тіло розслабленої так що ви можете зберегти гарний баланс.

. При їзді скутер самоврядування баланс, тримати обома ногами плазом на ніг колодки.

. Носити розумним спортивний одяг при використанні цього продукту, оскільки це допоможе вам швидше реагувати на надзвичайні ситуації.

. Скутер не можна використовувати нести більш ніж однією людиною.

. Комбіновані ваги на вершника, і все, що вони проводять не повинна перевищувати максимальну вагу, заявив в техніці безпеки.

. Має існувати адекватне навантаження на дошці балансування, в іншому випадку користувач може завдати шкоди собі або дошки. Крім того навантаження має бути більшим за на Мінімальна межа ваги заявив в техніці безпеки, в іншому випадку користувач зможе контролювати Рада наведення і спуску, уповільнення або зупинки буде особливо небезпечних!

. Завжди їжджу балансування ради зі швидкістю, яка є безпечною для вас і оточуючих Вас людей, і це дозволить зробити його легше для вас, щоб зупинити.

. Якщо ви позбавлення когось іншого баланс скутер, переконайтеся, що тримати достатню відстань між дошки уникати зіткнень.

. Залишатися оповіщення в усі часи, як коли ви їдете ваш скутер, ти стоїш 10 см з мертвої точки.

. При повороті на ваш баланс рада, управління тримати ваш центр ваги так, щоб не втратити рівновагу і впасти.

. Не дозволяйте собі відволікається при їзді дошку балансування, приймати телефонні дзвінки, прослуховування музики або просто дрейфуючій в муніципалітет мрія!

. Не повинні ковзати на вологих поверхнях, зворотний на величезні відстані, їздити на високих швидкостях або перетворити під час рухається швидко.

. Не їздити вашого скутера баланс в галузях темний або погано освітлених.

. Намагайтеся уникати використання цього продукту, щоб перейти через перешкоди, льоду або снігу.

. Під час їзди, уникати перешкод валялися на землю і скручування шляхи.

. Не використовувати цей продукт в обмеженому районах з великою кількістю перешкод.

. Використовувати тільки самостійної балансування ради коли він працює належним чином, якщо це не, негайно припиніть використання його.

. Не використовуйте на крутих slops.

. Не використовувати балансування дошки на міських вулиць.

. Уважно прочитайте інструкції з експлуатації, перш ніж використовувати балансування дошки.

. Ви завжди повинні використовувати під час використання вашого скутера на protectors(supplied).

. Зверніть увагу, що максимальна швидкість в залежності від вашої ваги-18 км/год, але ми рекомендуємо вам не йти швидше, ніж 10 км/год. Якщо ви йти швидше, ніж ця, сигналу тривоги попередить вас.

. Використовуйте захисний одяг для голови, лікті і коліна. Балансування Ради є менш придатним, а точніше взагалі не підходить для використання на нерівний, крутий або вологих поверхнях і заморожених саду.

5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, скутер утримання балансу, сомато транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!

Пара:Новий дорослий електричний скутер Наступний:2 колеса розумний баланс скутер

Розслідування