2 колеса розумний баланс скутер

2 колеса розумний баланс скутер

ЗВІЛЬНИВШИ 8 ДЮЙМОВИЙ 2 колеса ЗБАЛАНСУВАТИ скутер з Світлодіодний світло чорний COLORModel: CS-802LColor: Black1.DescriptionWith розвитку рази, і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і spe

Відомості про продукт

ЗВІЛЬНИВШИ 8 ДЮЙМОВИЙ 2 КОЛЕСА ЗБАЛАНСУВАТИ СКУТЕР СВІТЛО ЧОРНИМ КОЛЬОРОМ СВІТЛОДІОДНІ

Модель: CS - 802L

Колір: чорний

1. Опис

З розвитком разів і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, електрику моторизованих транспортних засобів ні розкоші більше, у нас все більше і більше варіантів на вибір, у той час як баланс електричних двоколісних скутер, яка є популярним екологічної результат для сучасних людей, щоб розважати і їздити, є лише одним з них!

ЗВІЛЬНИВШИ двоколісних баланс скутер використовує найкращі сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією забезпечити його безпеку і вільним народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Параметри для 8 дюймовий електричний скутер з світлодіод

Фірмове найменування

ЗВІЛЬНИВШИ

Розмір шин

8 дюйма

МАКСИМАЛЬНА швидкість

12 км/год

Макс схил

30°

Навантаження

120 кг

Ємність акумулятора

4400WH

Операція відстань

15 КМ - 20 КМ

Час зарядки

2-3 години

Продукті розміру

66 * 25 * 26 СМ

Адаптер живлення

AC110-AC220V 50-60 ГЦ

Параметри кольору

Можна налаштувати будь-який колір

Фут pad параметри кольору

Чорний ніг колодки, червоний ніг колодки і синій ніг колодки

2. продукт фотографії3. ЗВІЛЬНИВШИ розумний баланс колесо запобіжні заходи:

Про заходи безпеки

Ми хочемо, щоб наші гості зможуть скористатися ЗВІЛЬНИВШИ розумний баланс колесо безпечно, щоб вони могли отримати більшу частину з свого досвіду.

Якщо ви коли-небудь дізнався кататися на велосипеді, водити машину або діяти будь-які інші форми транспортного засобу, що досвід допоможе вам, коли навчитися їздити безпечно двоколісних баланс скутер.

Ми настійно радимо всім користувачам читати запобіжні ретельно перед використанням.

Прочитайте ці інструкції уважно для деяких важливих безпеки оповіщень, таких як максимальна швидкість, попередження індикатора та як безпечно вимкнути ЗБАЛАНСУВАТИ скутер.

Перевірити баланс скутер до кожного використання і якщо будь-які частини сипучих не їздити на ньому і увійти в контакт з вашого постачальника влаштувати ремонту.

Не використовувати цей продукт, таким чином, що може завдати шкоди іншим людям або власності.

Не робіть несанкціонованого замін частин продукту, як це може вплинути на і пошкодити ради продуктивності і може привести до травми.

4. ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Попередження:

Електричні балансування ради рекомендується Максимальна швидкість складає 10 км/год

Не їздити без належної підготовки та керівництва. Не їздять на високій швидкості на землі за межі контролю потенціалу.

Не носіть одного або більше пасажирів. В іншому випадку це може, порушують баланс автомобіля і збільшити ризик втрати контролю.

Їздити з водіння правильні методи і уникнути поворотним є пагорби, вибоїстій місцевості і крутий схил.

Не їздять самоврядування баланс борту після того, як ви пити або з'їсти стимулятори

5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, self балансування транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер самоврядування баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!Пара:U стиль два скутерів Наступний:8 дюймовий дорослих скутер

Розслідування