8 дюймовий дорослих скутер

8 дюймовий дорослих скутер

ЗВІЛЬНИВШИ 8 ДЮЙМОВИЙ 2 колеса ЗБАЛАНСУВАТИ скутер з Світлодіодний світло & BLUETOOTH SPEAKERModel: CS-803BColor: White1.Products introduceWith розвитку рази, і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх

Відомості про продукт

ЗВІЛЬНИВШИ 8 ДЮЙМОВИЙ 2 колеса ЗБАЛАНСУВАТИ скутер з СВІТЛОДІОД & BLUETOOTH СПІКЕР

Модель: CS-803B

Колір: білий

1. продукти ввести

З розвитком разів і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, електрику моторизованих транспортних засобів ні розкоші більше, у нас все більше і більше варіантів на вибір, у той час як баланс електричних двоколісних скутер, яка є популярним екологічної результат для сучасних людей, щоб розважати і їздити, є лише одним з них!

ЗВІЛЬНИВШИ двоколісних баланс скутер використовує найкращі сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією забезпечити його безпеку і вільним народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Параметри для 8 дюймів, електричний скутер

Фірмове найменування

ЗВІЛЬНИВШИ

Розмір шин

8 дюйма

МАКСИМАЛЬНА швидкість

12 км/год

Макс схил

30°

Навантаження

120 кг

Ємність акумулятора

4400WH

Операція відстань

15 КМ - 20 КМ

Час зарядки

2-3 години

Продукті розміру

66 * 25 * 26 СМ

Адаптер живлення

AC110-AC220V 50-60 ГЦ

Параметри кольору

Можна налаштувати будь-який колір

Фут pad параметри кольору

Чорний ніг колодки, червоний ніг колодки і синій ніг колодки

2. продукт фотографії

3.User на обмеження елементів

Не робіть несанкціонованого замін частин продукту, як це може вплинути на і пошкодити ради продуктивності і може привести до травми.

Користувач обмеження по вазі

Чому у нас обмеження по вазі? Вони повинні:

1. забезпечити безпеку водія;

2. запобігання шкоди, заподіяної дошці через перевантаження.

* Максимум рекомендується rider вага: 100 кг

* Мінімальний рекомендований rider вага: 20 кг

Відстань обмежень

Максимальна швидкість балансування Ради може залежати від ряду факторів.

Місцевість: ви можете їздити швидше над плоским, навіть мелена, тоді як нерівних поверхнях будуть працювати повільніше.

Вага: ваша вага буде впливати на як швидко електричний скутер може піти.

Температура навколишнього середовища: рада буде можливість йти швидше, якщо він зберігається та використовується в межах рекомендована температура діапазонів; нездатність зробити це призведе до нижньої максимальних швидкостях.

Утримання: підтримання акумулятора та Ради в оптимальному стані збільшить вашу швидкість, тоді як нездатність зробити це призведе до нижньої максимальних швидкостях.

Як ви їздити: тримати розумним постійну швидкість, як часто зупинки і запуску буде зниження максимальної швидкості на борту.

Обмеження швидкості

Самоврядування баланс колесо рекомендованих Максимальна швидкість складає 10 км/год (технічно це 18 км/год).

Якщо їдеш швидше, ніж 10 км/год, рада буде випромінювати попередження звук. Якщо ви їдете в межах ця межа швидкості, рада буде можливість зберегти його баланс, але якщо ви їдете, що перевищують межі це може бути небезпечним, як Рада може втратити рівновагу.

4. C-ЗІРКОВИЙ введення

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, self балансування транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер самоврядування баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!


Пара:2 колеса розумний баланс скутер Наступний:Під керівництвом балансування скутер

Розслідування