Під керівництвом балансування скутер

Під керівництвом балансування скутер

Звільнивши новий 8 дюймовий два колеса смарт-Self балансування скутерів з під керівництвом моделі: CS-813Color: Blue1.Products & бренду DescriptionWith розвитку рази, і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх

Відомості про продукт

Звільнивши новий 8 дюймовий два колеса смарт-Self балансування скутерів з світлодіодні

Модель: CS-813

Колір: блакитний

1. продукти & бренд Опис

З розвитком разів і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, електрику моторизованих транспортних засобів ні розкоші більше, у нас все більше і більше варіантів на вибір, у той час як баланс електричних двоколісних скутер, яка є популярним екологічної результат для сучасних людей, щоб розважати і їздити, є лише одним з них!

ЗВІЛЬНИВШИ двоколісних баланс скутер використовує найкращі сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією забезпечити його безпеку і вільним народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Параметри для 8 дюймів, електричний скутер

Фірмове найменування

ЗВІЛЬНИВШИ

Розмір шин

8 дюйма

МАКСИМАЛЬНА швидкість

12 км/год

Макс схил

30°

Навантаження

120 кг

Ємність акумулятора

4400WH

Операція відстань

15 КМ - 20 КМ

Час зарядки

2-3 години

Продукті розміру

66 * 25 * 26 СМ

Адаптер живлення

AC110-AC220V 50-60 ГЦ

Параметри кольору

Можна налаштувати будь-який колір

Фут pad параметри кольору

Чорний ніг колодки, червоний ніг колодки і синій ніг колодки

2. продукт фотографії


3. практикуючих поради самоврядування баланс скутер

Ось деякі поради щодо безпеки за допомогою B-дошку за межами:

* Носять зручний спортивний одяг і на плоскій підошві, так що ваш рух не обмежений.

* Практиці їзда ваш рада в широкі відкриті простори, поки ви звикли до отримання на борту, йти вперед, йти назад, повороту, зупинки і отримувати від.

* Їздити на плоскій, навіть поверхонь.

* Якщо ви зіткнулися з незнайомій місцевості, диск повільно і ніколи не дозволити B-ради залишити землю.

* Self баланс скутер був розроблений для верхової їзди по плоскій місцевості та використання по нерівній землі буде впливати на швидкість і руху.

* Зверніть особливу увагу, якщо ви ще не повністю влаштовує їзда себе баланс скутер і якщо ви зустрінетесь з будь-якого пішоходів або перешкоди, ретельно перевірити що однозначно можна передавати, перш ніж рухатися вперед.

4. крок за кроком керівництво з використання Self балансування скутери

Крок 1: Обережно натисніть кнопку включення/вимикання влади дошки.

Крок 2: Налаштувати балансування механізм на борту.

Крок 3: Місце ногу на одному з ніг колодки, чекати індикатор, щоб підсвітити а потім стояти на інші ногу pad інших ногою.

Крок 4: Після того, як ти стоїш стабільно на борту, за допомогою центру тяжіння для прямого яких, як Рада рухається - нахиляйтеся вперед або назад до рухатися в цьому напрямку, або безкоштовно спін -, але переконайтеся, що ви не нахилятися занадто багато.

Крок 5: Використовувати дошки, щоб повернути ліворуч і праворуч.

Крок 6: Отримати з дошки. Перш ніж зійти переконайтеся, що Рада належним чином збалансовані, зійти до задньої частини дошки з однією ногою спочатку і потім зійти з іншого.

5. C-ЗІРКОВИЙ профілю

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, self балансування транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер самоврядування баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!Пара:8 дюймовий дорослих скутер Наступний:Lamborghini два скутерів

Розслідування