Діти скутер

Діти скутер

ОПТОВА ЗВІЛЬНИВШИ 4.0 ДЮЙМОВИЙ ДВОКОЛІСНИХ ЗБАЛАНСУВАТИ SCOOTERModel №: CS-401Color: red1. DescriptionWith розвитку рази, і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, го

Відомості про продукт

ОПТОВА ЗВІЛЬНИВШИ 4.0 ДЮЙМОВИЙ ДВОКОЛІСНИХ БАЛАНС СКУТЕР

Номер моделі: CS-401

Колір: червоний

1. Опис

З розвитком разів і технології, транспортні засоби дуже нормально для всіх нас зараз і конкретно, електрику моторизованих транспортних засобів ні розкоші більше, у нас все більше і більше варіантів на вибір, у той час як баланс електричних двоколісних скутер, яка є популярним екологічної результат для сучасних людей, щоб розважати і їздити, є лише одним з них!

ЗВІЛЬНИВШИ двоколісних баланс скутер для дітей використовує найкращі сировини як основній платі, Гіро, двигуни, акумулятор Samsung і смарт-безпеки захищеного технологією забезпечити його безпеку і вільним народний турботи несподівані записування чи вибуху. Всі сертифікати, як РЄ, RoHS, FCC, UL, і найголовніше, патент доступні для експорту.

Параметри для ЗВІЛЬНИВШИ електричний скутер

Розмір

4.0 дюйма

Потужність

250W * 2

МАКСИМАЛЬНА швидкість

5 км/год

Макс схил

10°

Макс навантаження ваги

60 кг

Ємність акумулятора

2200WH

Операція відстань

8-10 КМ

Час зарядки

2 години

Продукті розміру

66 * 25 * 26 СМ

N.W

5,0 КГ

Адаптер живлення

AC110-AC220V 50-60 ГЦ

Параметри кольору

Можна налаштувати будь-який колір

2. продукт фотографії


3.Step за кроком керівництво з використання балансування Ради

Перед використанням 4.0 дюймовий балансування Ради для дітей в перший раз, батьки повинні прочитати всі інструкції ретельно так вони розуміють найбезпечніший спосіб їздити.

Крок 1: Обережно натисніть кнопку включення/вимикання влади балансування ради.

Крок 2: Місце ногу на одному з ніг колодки, чекати індикатор, щоб підсвітити а потім стояти на інші ногу pad інших ногою.

Крок 3: Після того, як ти стоїш стабільно на борту, використовувати свій центр ваги диригувати які речі скутер ходів нахиліться вперед або назад для переміщення до цього напрямку або безкоштовно спін- але переконайтеся, що ви не нахилятися занадто багато.

Примітка: Для дітей, скутер баланс не повинні використовуватися якщо він не збалансований. Якщо це не повністю горизонтальні, ваших дітей буде звучати на попередження, коли вони крок на ньому і баланс борту буде до режиму автоматичний баланс захисту.

За допомогою Врівноваження ради безпечно

Крок 4: За допомогою дошки, щоб повернути праворуч і ліворуч.

Крок 5: Отримати з дошки, балансування та зійти на задній частині балансування ради з однією ногою перший і зійти з іншого.

Примітка: забороняється робити і різкі повороти при русі на високих швидкостях, як це може бути небезпечним.

Не перетворювати балансування Ради під час обходу ухилу в танцювальність, як це може привести скутер втратити рівновагу.

Переглянути зображення наступної сторінки.

Зображення: рухатися вперед на праву ногу, щоб повернути ліворуч та перейти вперед на лівій стороні повернути праворуч.

4. безпечне використання принципів

Цей розділ дає вам інформацію та попередження про використання балансування дошки, так що ви можете убезпечити себе повністю той час із задоволенням. Так що ви можете насолоджуватися балансування ради безпечно, будь ласка, прочитайте через цих принципів користувачів вперше. Звернути особливу увагу на попередження користувача, як ви повинні нести створювався під час їзди вашого скутера балансування, якщо ви хочете, щоб безпечно і приємним досвідом.

Попередження!

. Ваші діти, легко втратити рівновагу, врізатися в предмети або впасти баланс скутера і заподіяти шкоду собі в будь-який час! Щоб уникнути цього, переконайтеся, що ви повністю прочитати керівництво користувача перед використанням. Переконайтеся, що правильно працює і що ви знайомі з тим, як використовувати всі аксесуари, перш ніж ви Нехай ваші діти використовують.

. Коли навчитися їздити балансування Ради, зробити звичайно мають носили захисного обладнання, такі як шолом, наколінники, лікоть прокладки тощо.

. Цей продукт призначений тільки для виконання однієї дитини а не повинен бути використаний для вас до поромного іншим людям про!

. Не замінити двигун сторонні-альтернативних.

. Діти, які вагою понад 50 кг, не можна використовувати цей продукт.

. Використання баланс скутер регулюється місцевих ПДР. Переконайтеся, що поважати неподалік пішоходів.

. Хоча за допомогою 4,5-дюймовий електричний скутер, бути інформовані про перешкоди в кисть вас і у відстані, маючи чіткої лінії або видовище допоможе вам їздити поза небезпекою!

. Розповісти вам дітей, під час їзди дошки, тримати їх зігнутими злегка та їх тіла в розслабленому стані, щоб вони можуть тримати себе збалансований.

. При їзді скутер самоврядування баланс, тримати обидві ноги плазом на ніг колодки.

. Будь ласка, запитайте ваших дітей, щоб носити розумним спортивний одяг, при використанні цього продукту, оскільки це допоможе їм реагувати швидше в надзвичайних ситуаціях.

. Якщо ваші діти позбавлення когось іншого баланс скутер, переконайтеся, що тримати достатню відстань між членами правління уникати зіткнень.

. Його ' не дуже гарна ідея буде перейматися при їзді ваш балансування Ради, шляхом прийняття телефонні дзвінки, прослуховування музики чи просто дрейфуючій в муніципалітет daydream!

. Не їздити вашого скутера баланс в галузях темний або погано освітлених.

. Тільки використовувати самостійно балансування ради при правильно працює, якщо ні, негайно припиніть використання.

. Не використовуйте на крутих slops.

. Protectors(supplied) повинні використовуватись під час використання вашого скутера.

5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, скутер утримання балансу, сомато транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!


Пара:15-дюймовий смарт-скутер з ручкою Наступний:Баланс скейтборд

Розслідування