3D Віртуальна реальність гарнітура

3D Віртуальна реальність гарнітура

ВР вікно віртуальної реальності 3D окуляри II для смарт-PhoneModel: CS-VR01Color: WhiteThis VR поле — це велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко поставити смарт-рН

Відомості про продукт

ВР вікно віртуальної реальності 3D-очки II для смарт-телефону

Модель: CS-VR01

Колір: білий

Ця коробка VR є велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко покласти ваш смартфон в ньому, і це зручно працювати і використовувати. З ця VR коробка ви можете отримати чудовий досвід.

1. Опис

Матеріал: вторинної переробки ABS

Об'єктив: Френеля

FOV:90 °

Розмір для смартфона: 4.7-6 дюйм

Пройдені CE, RoHS

Застосування

1. колір параметри: чорний, білий

Примітка: більше кольору, як червоний, синій, жовтий або апельсин доступні з кількості над 500pcs

2. для смарт телефону 4.7, 6.0 дюйма

Упаковка подробиці:

Роздрібні розмір: 11,5 * 19 * 14,5 см

Роздрібна торгівля G.W:309 г

Інструмент для скріплювання картонних розмір: 57 * 45 * 40 см

30 шт/ctn

G.W: 11 КГ

2. продукт фотографії


5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, self балансування транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер самоврядування баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!


Пара:Віртуальний окуляри Наступний:Оглядове колесо баланс скутер

Розслідування