3D VR окуляри

3D VR окуляри

ВР картон 3D glassesModel: CS-VRBOXColor: WhiteThis VR поле — це велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко поставити ваш смартфон в ньому і його convenie

Відомості про продукт

ВР картон 3D-очки

Модель: CS-VRBOX

Колір: білий

Ця коробка VR є велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко покласти ваш смартфон в ньому, і це зручно працювати і використовувати. З ця VR коробка ви можете отримати чудовий досвід.

1. Опис

Об'єктив: смола

Матеріал: ABS + PC

Діаметр: 42 мм об'єктив

Частин: поліуретан + memerable піна

FOV:115 "

Застосування

1. для смартфона 4.7-6 дюйм

Параметри колір: білий

Примітка: інші кольори доступні з кількості над 1000pcs

Упаковка подробиці:

Роздрібні розмір: 20,5 * 14,5 * 15.5 см

Роздрібна торгівля N.W:567g, G.W 410 г

Картонна Розмір: 73,5 * 42 * 51 см

Волоський 30шт/ctn

2. продукт фотографії5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, self балансування транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер самоврядування баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!


Пара:8 дюймовий баланс скутер з ручкою Наступний:ВР 3D-окуляри

Розслідування