Віртуальний окуляри

Віртуальний окуляри

3D 3D GlassesModel VR окуляри оптова ціна VR: CS-VR06Color: білий, інших квітів. Ця коробка VR є велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко

Відомості про продукт

3D VR келихи оптовою ціною VR 3D-окуляри

Модель: CS-VR06

Колір: Білий, інших доступних кольорів.

Ця коробка VR є велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко покласти ваш смартфон в ньому, і це зручно працювати і використовувати. З ця VR коробка ви можете отримати чудовий досвід.

1. Опис

Матеріал: ABS

Об'єктив: Японія-імпортовані ПММА

Об'єктив діаметра: 40 мм

Фокусна довжина: 55 мм

Товщина: 9.5 мм з 8 отворами розсіювання тепла

КУТОВЕ ПОЛЕ ЗОРУ: 80°

Застосування

Для смартфона 4.0-6.0 дюйма

Упаковка подробиці:

продукт розмір: 220 * 130 * 107 мм

Картонна Розмір: 720 * 470 * 310 мм

20pcs/ctn 12 кг/ctn

2. продукт фотографії


5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, self балансування транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер самоврядування баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!
Пара:10-дюймовий Hoverboard з ручкою Наступний:3D Віртуальна реальність гарнітура

Розслідування