ВР 3D-окуляри

ВР 3D-окуляри

3D VR 11 Віртуальна реальність гра GlassModel: CS-VR11Color: WhiteThis VR поле — це велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко поставити ваш смартфон в ньому і це

Відомості про продукт

3D VR 11 віртуальної реальності Гра скла

Модель: CS-VR11

Колір: білий

Ця коробка VR є велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко покласти ваш смартфон в ньому, і це зручно працювати і використовувати. З ця VR коробка ви можете отримати чудовий досвід.

1. Опис

Об'єктив: смола

Діаметр: 42 мм

регульований FOV з головою обертання

регульований відстань для shortsight людей

регульований учень відстань для різних людей

з отвором розсіювання тепла для moible телефон

Застосування

1. для somart телефон дюймовий 4-6,0

2. параметри колір: чорний, білий

Примітка: покупця логотип можуть бути надруковані на продукт, з кількістю над 300pcs

2. упаковка подробиці:

Роздрібні розмір: 22 * 16 * 12 см

Роздрібна торгівля N.W:350g, G.W525g

Картонна Розмір: 615 * 450 * 320 мм 20PCS/ctn

2. продукт фотографії5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, self балансування транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер самоврядування баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!
Пара:3D VR окуляри Наступний:ВР гарнітура

Розслідування