ВР гарнітура

ВР гарнітура

3D окуляри VR полі 3D Віртуальна реальність GlassesModel: CS-VR08Color: GreyThis VR поле — це велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко поставити ваш смартфон в ньому

Відомості про продукт

3D келихи VR полі 3D Віртуальна реальність окуляри

Модель: CS-VR08

Колір: сірий

Ця коробка VR є велике доповнення та пристрій за чудовий досвід перегляду фільмів. Легко покласти ваш смартфон в ньому, і це зручно працювати і використовувати. З ця VR коробка ви можете отримати чудовий досвід.

1. Опис

Матеріал: Крафт-папір

Об'єктив: асферичних великий об'єктив

Позичає діаметр: 37 мм

Застосування

Для смартфона під 6.0 дюйма

Колір: так само, як Крафт-папір

Примітка: колір можна налаштувати з кількості над 1000pcs

Упаковка подробиці:

50pcs/ctn, 16 кг

2. продукт фотографії


5. короткий вступ для C-зірка

C-ЗІРКОВИЙ ПРОМИСЛОВИХ обмеженою була створена в 2000 році. З великий потенціал для проектування і виробництва, модернізованої виробничих ліній, лиття під тиском машини і передові іншим відповідним обладнанням, C-ЗІРКОВИЙ здатний приймати і виробництво ПОТ і ODM замовлень на різні види двоколісних баланс скутер, Рука утримання балансу скутер, self балансування транспортних засобів, електричний скейтборд і т. Наша продукція наступні тренд цієї галузі а також у розділі оновлення для задоволення потреб споживачів та ринку. Гарна якість і репутацію приніс C-ЗІРКОВИЙ багато клієнтів від США, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, тощо, робить міжнародного сполучення зайняти місце! C-ЗІРКОВИЙ налаштувати дизайн і виробляти скутер самоврядування баланс в 2015 році під брендом ХАРАКТЕРИ, який відразу ж стала дуже гаряча продаж продукту спорту, як тільки він почав!
Пара:ВР 3D-окуляри Наступний:Віртуальна реальність окуляри

Розслідування